Jest mi bardzo miło gościć Państwa na stronie mojej hodowli "ATRIUS TEAM". Chciałbym zachęcić do przeglądania mojego serwisu internetowego poświęconego rasie Owczarek Niemiecki. Serwis ten składa się z górnego i lewego menu, w którego skład wchodzi podzielona tematycznie zawartość serwisu oddająca na bieżąco rozwój hodowli.

Fascynacja psami towarzyszyła mi od najmłodszych lat. Początkowo była to zwykła dziecięca ciekawość i chęć posiadania własnego psa. Z czasem moje marzenia zaczęły się realizować w miarę moich możliwości. Moja hodowla jest hodowlą amatorską. Wszystkie moje psy są jak członkowie rodziny, jeżeli nawet muszę znaleźć, któremuś z moich podopiecznych nowy dom to staram się, aby przyszły opiekun i warunki bytowe psa były jak najlepsze. Często z nowymi właścicielami utrzymuje kontakty telefoniczne i zawsze cieszę się nowymi fotkami psiaków.

W 2009 r. przyznano mojej hodowli przydomek hodowlany "ATRIUS TEAM". Obecnie zabiegam o utrzymanie odpowiedniego poziomu hodowlanego, dobierając do kryć sprawdzonych reproduktorów. Szczenięta, które posiadam mają bardzo dobre pochodzenie, co rokuje moje nadzieje na dobra przyszłość mojej hodowli.

Moim marzeniem jest, aby moje suki hodowlane posiadały jak najlepsze wyszkolenie, oraz zajmowały czołowe lokaty.

Pozdrawiam
Piotr Bednarek

!!! Na sprzedaż suka hodowlana !!!Na sprzedaż
Linki

josera-polen
e-bosch dr_clauders

Atrius Team - Hodowla Owczarków Niemieckich © 2011